Lista produktów marki VASYLI Medical

NATURA KONTRA CYWILIZACJA. WYGRAJ Z BÓLEM W NIERÓWNEJ WALCE.

Jesteśmy stworzeni do chodzenia po naturalnych, miękkich powierzchniach, jak ziemia czy piasek, które ułatwiają dostosowanie naturalnej osi kończyny dolnej. Niestety, nasze stopy codziennie mają kontakt z innym środowiskiem. Chodzenie i stanie na nienaturalnych, płaskich i twardych powierzchniach jak chodnik czy podłoga, zmusza nasze stopy do rotacji wewnętrznej, a ich łuki naraża na spłaszczanie (nazywamy to nadmierną pronacją).

Niewłaściwe ułożenie stóp i nóg może spowodować przeciążenia i uszkodzenia innych części ciała – tak jak złe wyważenie opon może uszkodzić układ kierowniczy i zawieszenie w samochodzie. Złe ułożenie kończyny dolnej upośledza normalną funkcję kolana i biodra, tak samo jak zwiększa napięcie mięśniowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa. W celu eliminacji tych dolegliwości trzeba ustawić stopy i ciało w ich prawidłowej pozycji – musimy przywrócić naturalną oś kończyny dolnej.

Amerykańska firma VASYLI Medical poświęcił ponad trzy dekady na naukowe badania problemów związanych z chodzeniem po nienaturalnych, twardych i płaskich powierzchniach. Rezultatem tych prac są ortezy Vasyli Medical – unikalne, opatentowane wkładki do butów zaprojektowane przez podiatrę Philipa VASYLI, aby skorygować kończyny dolne do ich naturalnej osi.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz